Προκηρύξεις Θέσεων Μελών ΔΕΠ - Π.Δ. 407

• ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2020-2021 ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ

• ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΘΕΣΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΕΠ

• ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΠΔ 407/80

• ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΗ ΜΙΑΣ (1) ΚΕΝΗΣ ΘΕΣΗΣ Ε.Τ.Ε.Π. ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ: «ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ»

• Ανακοίνωση προκηρύξεων ΕΤΕΠ

• ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ 407

• Επαναπροκήρυξη για 407

• ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ Π.Δ. 407/80

• Συγκρότηση Ειδικής Επταμελούς Επιτροπής Επιλογής καθηγητή στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή του μη αυτοδύναμου Τμήματος Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής στο γνωστικό αντικείμενο «Χημεία Τροφίμων»

• ΦΕΚ 503

• (19/10/2010) Προκήρυξη θέσης ΔΕΠ του Τμήματος Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής